ФОТО: Водителката на „Брза кујна“ објави фотографија од свадбата и напиша емотивна порака за сопругот - пристигнаа честитки од сите страни

Водителката на кулинарското шоу „Брза кујна“, Александра Илиевска, се омажи за својот избраник Александар пред 4 години.

Таа на социјалните мрежи, по повод годишнината од нивната свадба, објави нивна заедничка фотографија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2020 - 12:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега