Фото: Внукот на Тони Михајловски шармер како дедо му

Синот на македонскиот актер Тони Михајловски, Александар Михајловски од неодамна се оствари во улога на татко, а на социјалните мрежи сподели и фотографија од својот син.

Во друштво на неговиот чичко и татко му, а со лигавче со натпис „срцекршач“ (heartbreaker), внукот на Тони изгледа преслатко.

Погледнете:

 

 

 

20.01.2018 - 14:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа