ФОТО: Внуката на принцезата Дајана на одмор со 32. години постарото момче - ги посетуваат најскапите места

Британската принцеза и внука од брат на принцезата Дајана во моментов ужива со момчето на годишен одмор, а фотографии од уживањето споделува на Инстаграм.

Како зашптитно лице на луксузните брендовио Булгари и Долче и Габана, лејди Кити Спенсер е постојано на егзотични дестинации. Роднината на покојната принцеза Дајана во моментов одмора во друштво на новото момче, 32-години постариот милионер Мајкл Луис.

 
 
 
View this post on Instagram

Perfect Hamptons evening 

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on Jul 17, 2019 at 3:24pm PDT

После посетата на езерото Комо, Кити и Мајкл од Италија се упатиле кон Хемптонс и оттаму не престануваат да споделуваат фотографии.

После кралската свадба на Хари и Меган, каде беше вистинска сензација, Кити пред два месеци во медиумите беше топ тема поради нејзината врска со 32 години постарото момче кое го чува во строга тајност.

Лејди Кити е најстарото дете на грофот Чарлс Спенсер, братото на принцезата Дајана и една од најубавите припаднички на англиското кралско семејство, па нејзината врска со 60-годишниот тајкун изненади многумина.

 

 
 
 
View this post on Instagram

@bulgariofficial #bvlgari #bvlgariaccessories

A post shared by Kitty Spencer (@kitty.spencer) on Jul 16, 2019 at 8:42am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2019 - 14:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега