ФОТО: Внуката на Милена Дравиќ е нејзина копија - Погледнете колку личат

На 45. модна недела во Белград вчера била посветена на актерската дива Милена Дравиќ. Ревијата посветена на познатата актерка, имала и посебна гостинка, внуката на актерката.

Верица Дравиќ е иста како својата тетка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.04.2019 - 14:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега