ФОТО: Вистинска среќа - прва фотографија од втората ќеркичка на готвачот Никола Мишковски

Еде од најпознатите готвачи во земјава, Никола Мишковски со една фотографија ги разнежни своите фанови.

Никола и неговата сопруга Стефанија пред 4 месеци го добија своето второ дете. Ова е трето дете за Никола, кој од првиот брак има син.

Стефанија сега сподели прва фотографија од четиримесечната ќерка и постарата ќеркичка Дарија.

Погледнете на кого личат ќеркичките:

May be an image of 1 person, baby and indoor

14.10.2021 - 12:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега