ФОТО: Високи потпетици, прекраток фустан и нозе во вис - македонската пејачка направи секси фотосесија

Македонската пејачка и харфистка, Сара Костадиновска, во јавноста позната како Сара Мејс направи интересна фотосесија со својата харфа.

Облечена во црн краток шорц, Сара на фотоесисјата ги истакна долгите нозе и виткото тело.

На едната фотографија е особено секси каде ногата ја кренала под прав агол со харфата, а во фокусот се високите потпетици.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 @martintrajanovski  @frozi_fran  @darko___petkovski  @franplusfashion #whitesand #donkaofmacedonia

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace__) on Oct 26, 2020 at 7:02am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.10.2020 - 12:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега