ФОТО: Викторија Лоба си замина од Македонија - испрати поздрав од светската метропола

Македонската пејачка Викторија Лоба по патувањето на Флорида, замина во Русија.

Таа објави неколку фотографии од Црвениот плоштад во Москва.

Инаку, Лоба има и руско потекло, па посетата на родната земја ќе ѝ помогне да си ги наполни батериите.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by (@victorialoba) on Jul 22, 2019 at 10:31am PDT

Извор: Вистина.мк

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.07.2019 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа