ФОТО: Викторија Лоба е подготвена за на плажа - во секси бикини ги покажа стомачните мускули

Пејачката Викторија Лоба објави нова фтографија во бикини на „Инстаграм“. Во опис на фотографијата напиша„летото доцнеше, ама сепак дојде“ и откри дека е подготвена за на плажа. Но, вниманието на фановите го привлекоа нејзините стомачни мускули, па таа доби комплименти за изгледот. Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2020 - 13:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега