ФОТО: Викторија Бекам е заљубена во себеси - елката ја накити со украси со својот лик

Викторија Бекам со изборот на украси за елка покажа дека е заљубена во себе.

Врвот на елката наместо со ѕвезда го украсила со соптвениот лик и ги запрепастила корисниците на Инстаграм.

Сопругата на Дејвид Бекам очигледно се обожава себеси, а коментарите околу тоа воопшто не ѝ пречат.

 
 
 
View this post on Instagram

You know it is Christmas when Posh Spice gets on the tree at Victoria Beckham Dover St! Kisses  X VB #VBDoverSt

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Nov 30, 2019 at 4:15am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 12:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега