ФОТО: Ви се допаѓа ли Јелена Карлеуша без шминка?

На својот Твитер профил српската пејачка Јелена Карлеуша објави фотографија на која нема ни грам шминка.

Па, ви се допаѓа ли како изгледа во вакви издание?

најчитано сега