ФОТО: Весна Бејби конечно го покажа новото момче

Актерката Весна Бејби Петрушевска, неодамна изјави дека е среќно заљубена, но своето момче не го покажа во јавност.

Актерката очигледно одлучи повеќе да не ја крие љубовта и на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзиниот сакан Зоран Ацидовски.

Весна истакна дека сега засега е многу среќна и се надева дека така ќе остане.

 
 
 
View this post on Instagram

. Too shy shy Hush hush, eye to eye

A post shared by Vesna Petrusevska (@babymamarulz) on Dec 13, 2018 at 8:29am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.12.2018 - 08:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега