ФОТО: Вереницата на Дарко Лазиќ објави прва фотографија по породувањето - позираше разголена пред огледало

Вереницата на српскиот пејач Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ објави прва фотографија и покажа како изгледа само 4 недели по породувањето.

На фотографијата се гледа дека линијата полека ја враќа во форма.

Марина позира во чипкаст топ, а во прв план е нејзиниот стомак кој изненадувачки е рамен, со оглед на тоа дека се породи пред скоро време.

3

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.07.2019 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега