ФОТО: Ванда со жешка фотографија му порача на Икарди дека е подготвена за летните горештини

Сопругата и менаџерот на Мауро Икарди одново на Инстаграм ги испровоцира фановите, објави нова фотографија со „провокативна“ содржина.

Ванда е многу активна на Инстаграм со фотографии кои го привлекуваат вниманието, така е и со последната објава.

 
 
 
View this post on Instagram

Verano ven a mi

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Jul 2, 2020 at 10:17am PDT

03.07.2020 - 20:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега