ФОТО: Ванда повторно провоцира- го поткрена задникот и позираше

Сопругата на фудбалерот Мауро Иакрди подготвена за лето.

Ванда Нара важи за една од најконтроверзните сопруги на светските фудбалеи која често знае да провоцира со своите секси објави, па така и сега.

Најпрво позираше во мало бикини во бањата, а потоа објави и фотографија од плажа, па го поткрена задникот и позираше.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

18.06.2021 - 13:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега