ФОТО: Ваков оглас досега немате видено

Доколку имате проблеми со забите а неможете да си дозволите толку пари за да би ги поправиле, еве овој стоматолог нуди многу прифатлива понуда, тој за казан ракија нуди стоматолошки услуги...

22.01.2014 - 09:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега