ФОТО: Вака Лила му се израдува на снегот

Снегот кратко траеше во Скопје, но изненади и израдува многумина.

Вака Лила Филиповска му се израдува на снегот и веднаш ја сподели фотографијата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.12.2018 - 17:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега