ФОТО: Вака Лила Филиповска се прости од Шабан Шаулиќ

Лила Филиповска се прости од Шабан Шаулиќ, кралот на народната музика, кој загина во страшна сообраќајка.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 17:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега