ФОТО: Вака изгледала Анџелина Џоли како бебе!

Фотографијата на актерката Анџелина Џоли на која е сеуште бебе ја воодушеви јавноста . Џоли на сликата е со нејзината покојна мајка, а коментрите беа за неверојатна сличност помеѓу неа и нејзините биолошки деца.

 

Погледнете...

15.01.2014 - 12:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега