ФОТО: Вака изгледа синот на пејачката - порасна малото момче

Драгана Мирковиќ е една од ретките пејачки кои својот приватен живот, но и децата ги чува далеку од очите на јавноста. Таа е една од ретките чија кариера е без скандали, а и сама своевремено рекла дека нејзините деца воопшто не сакаат да се истакнуваат.

Пејачката додала и дека нејзините деца сметаат дека нивната приватност е нешто највредно, а нејзиниот син рекол дека сака луѓето да го сакаат заради него, а не затоа што е син на Драгана Мирковиќ.

Мицкоски: „Кацарска судство“, „Русковска обвинителство“ и нарачани сведоци чија цел е уништување на ВМРО-ДПМНЕ

Пејачкта била запрепастена кога слушнала која му е девојка на нејзиниот син.

„Девојката на мојот син е ќерка на моите куќни пријатели. Кога слушнав реков „Марко што правиш ти? Немојте да ми расипете пријателство!“, раскажала Драгана низ смеа во емисија.

marko

dragana2

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 23:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега