Фото: Вака изгледа атрактивната македонска фолкерка без грам шминка

 

Фолкерката Сања Гроздановска иако е во поодмината бременост сеуште неуморно работи. Таа објави фотографија на која е без грам шминка.

 

 

 

 

14.09.2017 - 08:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа