ФОТО: Утринска среќа после вежбање и туширање- Елена Ристеска позираше без трошка шминка

Познатата македонска поп- пејачка Елена Ристеска која воедно важи и за една од најубавите пејачки на македонската сцена објави неколку фотогрфии без шминка.

Без трошка шминка и навиткана бујна коса Елена позираше со насмевка после вежбање и туширање.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era)

Елена е позната по тоа што преферира природен изглед, па не е ретко да објави фотографија без шминка. Имено таа минатата година започна нов бизнис, односно лансираше свој парфем, а неодамна и гел за туширање кој беше повод за неколку разголени црно- бели фотографии на Елена.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ELENA RISTESKA ERA (@elenaristeska_era)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 10:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега