ФОТО: Уште од мала покажува љубов кон музиката - ќерката на Трајче и Кате Соната со микрофон во рацете

Пејачката и клавијатуристот од фолк-групата „Соната“, Катерина Брезева и Трајче Бондиков пред извесно време се венчаа, после 18 години врска, а еден месец после тоа ја добија и ќерката Ана.

Малата Ана уште сега покажува љубов кон професијата на своите родители. На својот Фејсбук профил тие споделија фотографија од неа со микрофон во рацете.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 19:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега