ФОТО: Уште едно 19-годишно момче загинало вчера во автобусот

Деветнаесетгодишниот Ајдин Исмаили загина во тешката сообраќајна несреќа на автопатот Тетово-Скопје.

Исмаили е меѓу најмладите загинати патници во превртениот автобус на Дурмо турс.

Нека почива во мир.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2019 - 15:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега