Фото: Уште една русокоса на естрадата - македонската пејачка ја смени бојата на коса

Македонската фолкерка се одлучи за драстична промена.

Пејачката Тања Јовановска Трајкова на својот Фејсбук профил се пофали со драстичната промена на изгледот. Од црнка, таа станала русокоса.

Како ви се допаѓа?

 

 

 

17.05.2018 - 11:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега