ФОТО: Уредено со вкус - Лила ја покажа својата спална соба и кој ужива најмногу на неа

Македонската водителка Лила Филиповска често на социјалните мрежи споделува фотографии поврзани со нејзиниот приватен живот, преку кои можеме да видиме и како изгледа нејзиниот дом.

Овој пат таа објави фотографии направени во нејзината спална соба.

На нејзиниот кревет се разбира главен е нејзиниот мачо Рагнар.

Одморена од летото, со полни батерии и квалитетен сон, Лила деновиве го започна снимањето на квизот „Се или нешто“ кој повторно започна да се емитува на ТВ Сител.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.09.2020 - 10:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега