ФОТО: Упаднаа во кадар - македонската водителка си ги покажа синовите

Македонската водителка Снеже Велков ретко кога објавува фотографии од приватниот живот на социјалните мрежи. Но, овој пат дечињата сами влегоа во кадар. Вие оценете кое од нив повеќе личи на мама, а кое на тато.

 

 

 

13.07.2018 - 20:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега