ФОТО: Украсено со балони и крофни - синот на Хелена славеше роденден

Синот на поранешната македонска водителка Хелена Роза, Тиан, славеше роденден. Тиан наполни две години, па Роза и нејзиниот сопруг Игор, му организираа забава со крофни во Нов Зеланд каде веќе неколку години живеат и работат.

Водителката објави семејна фотогафија на која е и Кјара, нејзината ќерка од првиот брак со Арбен Гоља.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.06.2019 - 20:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега