ФОТО: УБвата Талија во проѕирен фустан - дали би ѝ дале 48 години?

Пејачката Талија делува барем 10-15 години помладо поради овие фотографии...

Популарната мексиканска пејачка и актерка Талија (48) која ја знаеме по улогата на Росалинда од истоимената теленовела, ги израдувала своите обожаватели ширум светот со новите фотографии.

Таа на нив позира во проѕирен фустан, при што јасно се гледа дека не носи гаќи.

Тоа што е најзабележително е тоа што Талија на фотографиите изгледа барем 10-15 години помладо.

Обожавателите веднаш ѝ упатиле многубројни позитивни коментари, велејќи ѝ дека изгледа фантастично.

Да ве потсетиме дека Талија е во брак со поранешниот сопруг на Мараја Кери, милијардерот Томи Мотол и тоа од 2000- та година и имаат две деца. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 17:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега