ФОТО: Три автомобили вечерва се судрија во Скопје

 

Три автомобили вечерва се судриле во Скопје, јавува Курир. Според порталот, сообраќајката се случила на улицата Скупи во близина на Канал 5 Телевизија.

Нема информации за евентуално повредени лица.

 

 

 

20.03.2018 - 20:29
Фото: 
Курир

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега