ФОТО: Трагедија во домот на Раста - „Живот мој, синоќа не напушти“

Популарниот пејач и рапер Стефан Ѓуриќ Раста на својот Инстаграм профил сподели фотографија која многумина ги растажи и ги остави без текст.

Станува збор за трагедија која се случила во неговото семејство, а тоа е смрт на неговата баба,

-Живот мој. Ноќеска не напушти. Ти благодарам за се!!! Ќе бидеш во убави сеќавања!!! Збогум Рале, напиша Раста под фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 14:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега