ФОТО: Тони Зен сподели први фотографии од синот и откри како се вика

Македонскиот рапер Тони Зен минатиот месец откри дека тајно се оженил со својата избраничка Валентина, но и дека добил син.

Тој за првпат на социјалните мрежи сподели фотографии од нивниот син Јасен.

Тони Зен се врати на музичката сцена  и ја објави првата песна од новиот албум насловен „Од изворот на изборот“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 16:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега