Фото: Тони Цетински бесен по лажната вест за смртта на Драгојевиќ

 

Тони Цетински се огласи преку социјалните мрежи откако вчера се појави лажна вест дека Оливер Драгојевиќ ја загубил битката со ракот и починал.

Тој гневен кон новинарите напиша дека тоа е балканското новинарство и посака на Драгојевиќ побрзо да оздрави.

 

 

 

10.12.2017 - 14:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа