ФОТО: „Тој ми е сопруг не ми е татко" - неа разликата во годините не и пречи

Студентката, 25 годишната Кортни неодамна се омажи за 59 годишниот Ван Торнтон и со стана „баба“ на своите три внучиња- Садие (14), Џуд (19) и Пруденс (2).

Иако многу луѓе тврдат дека таа со Ван е само поради пари, Кортни признава дека поголем проблем се другите жени.

-Бевме во супермаркет и самохрана мајка почна да ми дофрла затоа мислеше дека е слатко што Ван се дружи толку со својата ќерка, објаснува таа.

 

 

 

17.08.2018 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега