Фото: Тој и беше момче на Меланија пред да се омажи за Трамп - Ги откри сите тајни за неа

Петер Бутолн, новинар од Словенија, е поранешното момче на Меланија Трамп, со кое била пред да го запознае Доналд Трамп и да стане прва дама на САД.

Заедно биле три месеци, се сакале, таа била средно, а исто и тој. 

Тој имал 18, таа 17 ипол години, и веднаш ја забележал.

- Одев по неа во станот каде живееше со сестра си Инес, беше тоа мал стан. Ни беше онака лудо како на сите млади, вели тој.

Вели дека не пиела алкохол и секогаш внимавала дали треба да стане рано, не седела до доцна и не била како дургите девојки.

 

 

 

17.05.2018 - 18:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега