ФОТО: Тешка сообраќајка во Скопје - Автомобилите смачкани, неколку повредени

 

Неколку лица се повредени во сообраќајна несреќа утрово во Скопје, дознава 24 Инфо.

Според очевидци, во несреќата се повредени неколку лица, кои со возила на Итната помош се пренесени во болници откако комби и автомобил се судриле на рстосницата од булаварите Србија и Трета македонска бригада.

МВР со детали во текот на денот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 11:38
Фото: 
ПРЕС24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега