ФОТО: Тешка сообраќајка во Автокоманда - има повредени

Тешка сообраќајна несреќа во која има и повредени утрово се случила во скопска Автокоманда, на раскрсницата кај пицеријата Смок.
Очевидци за Press24 велат дека еден автомобил бил излетан од патот а екипата на Брза Помош интервенирала во моментот.
Се уште нема официјална потврда од МВР за оваа информација.

 

 

 

 

14.11.2018 - 11:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега