ФОТО: „Тешка позерка“ - македонската пејачка објави фотографија од својата ќерка додека ужива на одмор

Македонската пејачка Сара Костадиновска, во јавноста позната како Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски пред скоро 2 години станаа родители на малата Илина.

Пејачката и водителот често на социјалните мрежи споделуваат и фотографии од нивната гордост.

Овој пат Сара објави фотографија од Илина, која позира додека уживаат на нивното семејно патување во Маврово, покрај базен.

„Тешка позерка“, напиша Сара во опис на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

 #моја #daughter #style #pink #stylishkids

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on Jul 28, 2020 at 7:50am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2020 - 12:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега