ФОТО: Тешка несреќа на автопатот на излез од Скопје

Тешка сообраќајна незгода се случила попладнево на патот на исклучување од Скопје, кон скопскиот аеродром.

Засега нема потврда, но се претпоставува дека има повредени, а можеби и жртви.

 

Повеќе информации се очекуваат подоцна.
 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 16:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега