ФОТО: Тело вретено и мало бикини за разубавување на денот- Маријана во провокативно издание

 

Лото Маријана во бикини изгледа како божица.

Имено познатата водителка и манекенка Маријана Станојковска често рекламира најразлични модни брендови, но меѓу омилените се брендовите на долна облека и костими за капење, поради фактот што Маријана има што да покаже.

Таа уживаше покрај базен во бикини, а објавата за каратко време собра неколку илјади лајкови.

Тело вретено и мало бикини за разубавување на денот!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

18.06.2021 - 12:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега