ФОТО: Тело какво секој посакува - Лејла од „Романтичарот“ се соблече во бикини

Ознур Серчелер е 33-годишна турска актерка која љубителите на турските серии ја гледаат во улогата на Лејла во романтичната коедија „Романтичарот“.

Таа ја глуми сестрата на главната протагонистка во серијата, Санем или актерката Демет Оздемир.

Убавата Ознур е активен корисник на социјалните мрежи, а таму може да се погледнат доста нејзини фотографии, а од поновите може да се види и дека во костим за капење изгледа „бомбастично“.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by oznurserceler (@oznurserceler) on Aug 4, 2019 at 7:53am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Yaz mevsimi en sevdiğim 

A post shared by oznurserceler (@oznurserceler) on Jul 27, 2020 at 8:02am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.10.2020 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега