ФОТО: Тања Лазаревска утрото го дочека во ноќница и нозе кренати во вис - вака се ужива

Македонската фолк пејачка Татјана Лазаревска, заедно со својот сопруг Новица Василевски е на турнеја низ Канада. По завршувањето на новогодишните празниците тие продолжија за посети на различни градови во оваа земја, каде живееат многу Македонци.

Тања постојано објавува видеа и фотографии од нивните авантури, а сега одлучи фановите да ги почести со фотографија од себеси додека ужива во утринското кафе.

Вака се дочекува утрото во луксузен хотел:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 12:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега