ФОТО. Танга бикини и проѕирен топ преку кој се гледаат градите - македонската фолкерка ужива на плажа

Македонската фолк пејачка со српски корени Марина Тошиќ на својот Инстаграм профил секогаш објавува фотографии со кои ги воодушевува своите фанови. 

Марина замина на далечна и егзотична дестинација на одмот, таа замина во Тајланд, од каде објави и секси видео во танга бикини и проѕирен топ.

Погледнете и уживајте во глетката:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by  (@marina_tosic_official) on Feb 25, 2020 at 1:43am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2020 - 14:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега