ФОТО: Тамара покажа како изгледа пред породувањето - „Не сум ич потечена“

Пејачката Тамара Тодевска го очекува своето второ дете, за кое заедно со сопругот открија дека ќе биде момче и ќе се вика Дарен. Тие веќе ја имаат нивната ќеркичка Хана, а Дрен го очекуваат со нетрпение.

Пејачката брои ситно до породувањето, а и замина на трудничко поледување, со што ги извести фановите дека ќе направи мала пауза со настапите и пеењето.

Овие денови се пошегува на своја сметка, па во опис на фотографијата која ја објави на асвојот Инстаграм профил напиша: „Не сум ич потечена“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 22:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега