ФОТО: Тамара ја објави најслатката фотографија од малата Хана

 

Пејачката Тамара Тодевска откако стана мајка постојано ги полни нејзините профили на социјалните мрежи со фотографии од нејзината ќеркичка Хана.

Овојпат Тамара ја објави најслатката фотографија од Хана направена на Милениумски крст, во цветна маичка, бели пантолони и бел шешир, Хана ќе ве освои за миг.

Вистина.мк

 

 

 

19.06.2017 - 09:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа