ФОТО: Талевски ќе има најголема поддршка од неа на трибините

Македонскиот репрезентативец Филип Талески ќе има посебна поддршка од трибините на натпреварот против Хрватска кој во рамки на Светското првенство (СП) се игра во Минхен од неговата сопруга Ена, но и од нивната малата ќерка Софиа.

Гордиот татко објави фотографија од неговата најголема поддршка на трибините:

„Мојата најголема мотивација“, напиша Талески на социјалните мрежи и објави фотографија со своето семејство.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.01.2019 - 17:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега