ФОТО: Таа е бомба - Македонската фолкерка ги покажа облините

македонската фолкерка Џесика Палашовска е позната по бујните облини.

Таа го запали Инстаграм со една фотографија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.06.2019 - 12:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега