ФОТО: Своите 159 сантиметри ги смести во најтесниот материјал во кој едвај се диши - повторно ги привлече сите погледи

Ким Кардашијан овие денови престојува во Париз, каде присуствувала на неколку ревии и престижни настани во склоп на тамошната Модна недела, а изгледа дека оваа дама и понатаму умее да крене прашина со своите модни избори, иако мислевме дека се сме виделе.

Kim Kardašijan u Parizu

Имено, Ким на улиците на француската престолнина прошета во три идентични, ногу сексипилни комбинации од латекс.

Kim Kardašijan u Parizu

Ѕвездата на реалните шоуа и иден адвокат најпрво се појавила од глава до пети облечена во латекс во боја на карамел, а толкму секој сантиметар од нејзиното тело бил покриен со овој сјаен, провокативен материјал.

Како ви се допаѓа?

Kim Kardašijan u Parizu

Kim i Kortni od glave do pete u lateksu

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.03.2020 - 17:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега