Фото: Сузана Турунџиева ја преплавија спомени - вака изгледаше пред 24 години

 

Пејачката, водителката, писателка, Сузана Турунџиева, активна е на социјалните мрежи, каде ја преплавија спомени, па сподели фотографија од пред 24 години.

Вака изгледала тогаш.

 

 

 

17.04.2018 - 08:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа