Фото: Супер моделот има 20 кила повеќе - "толку сум дебела што и носот ми смени облик"

 

Сопругата на Џон Леџенд е пред пораѓај, а откри дека се здебелила 20 килограми.

Таа вели толку се здебелив што и обликот на носот ми се смени.

 

 

 

 

16.05.2018 - 22:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега