Фото: Страшна сообраќајка на патот Скопје-Велес - автомобилот превртен на кров

 

На Ѕидот на сообраќајниот срам се појави фотографија која сведочи за страотна сообраќајка на патот Скопје-Велес.

Според фотографијата се гледа дека во страшна несреќа возило се превртело на кров.

Засега не се знае дали има повредени.

 

 

 

22.04.2018 - 12:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега